Vrhovac trail

Jaskanski trkači su prošlog vikenda nastupili na Ozalj/Vrhovac trailu. Utrka se održava po zahtjevnim stazama Vrhovačkih brežuljaka, vinogradima i šumama sve do vrha Lovića Prekrižkog s kojeg puca prekrasan pogled na dolinu Kupe prema starom gradu Ozlju. Na stazi od 16 km dužine mlada nada Jastreba 99 Josip Španić je u konkurenciji dvjestotinjak trkača osvojio odlično 2. mjesto. Na najdužoj stazi dužine 24 kilometra, po blatu i kiši Zorica Cvanciger je također osvojila drugo mjesto ukupno! Nastupilo je desetak članova kluba.Spomenimo i da je na najkraćoj stazi od 7 kilometara pobijedio jaskanski biciklist Josip Domjančić. Moramo pohvaliti odličnu organizaciju Sportsko Društvo Vrhovac i prebogati startni paket!